Noriu sukurti laimingą šeimą

Šiandieniniame pasaulyje laimingą šeimą kebloka rasti. Žmonės nebesugeba rasti sau tinkamos antros pusės ir išlaikyti meilę šeimoje. Šeimose pykstamasi, paleistuvaujama, daug šeimų išyra, dažnas žmogus yra nelaimingai be atsako įsimylėjęs ar tiesiog vienišas ir beveik nuleidęs rankas. Nesinori tikėti? Ką gi, pažvelkime į statistiką iš arčiau. Vienišumas patapo dar viena mūsų civilizacijos liga, kuri, deja, įsigyvenusi ir manyje ir kurią reikia išspręsti.

Šeima – tai žmogaus gerovės pagrindas. Kaip ją sukurti? Kaip rasti, atpažinti savo antrą pusę su kuria amžinai gyventum, kurtum ir išsaugotum abipusę meilę ir laimę šeimoje? Kokios priežastys, kad daugumai laimingos šeimos sukurti visgi nepavyksta? Šie klausimai labai svarbūs ir verti visokeriopo dėmesio. Trumpo atsakymo į juos aš nežinau. Gyvenimas margas. Situacijų daug. Žmonių poreikiai įvairūs.

Verčiau pasidalinsiu vienu neseniai rastu būdu šiai savo vienatvės ligai gydyti. Su keletu bičiulių kiekvieną penktadienio vakarą nuotoliniu būdu susitinkame bendram apie 3 val. trukmės pokalbiui, kurio tikslas kits kitam padėti sukurti laimingą šeimą. Pokalbis atviras, su tikrais žmonėmis, jų vardais. Pokalbyje visi lygūs. Kalbame rusiškai, taip išeina tikriau išsireikšti. Kiekvienas pasidaliname, ką per savaitę nuveikėme, kad priartėtume prie savo laimingos šeimos vaizdinio įgyvendinimo tikrovėje. Visada būna pastebėjimų ir nuomonių iš šalies. Iš šono problemos esmė aiškiau matosi, nes kai viduje jausmai sukyla, tai matosi kaip per rūką. Pabaigoje, jei lieka laiko, išsakome savaitės planus.

Mūsų besirenkančiųjų ratelis jau pilnokas, kad net neužtenka laiko viskam susikaupusiam išsakyti. Manau, tokių ratelių, tiek vyrų, tiek ir moterų (geriau atskirai), vertėtų įkurti daugiau. Taip būtų daugiau dėmesio kryptingai skiriama pamatinėms vertybėms, ugdomas vyriškumas vyruose ir moteriškumas moteryse, išmokstama atsiskleisti ir išsakyti savo jausmus, išmokstama kits kitam padėti susivokti ir ne tik.

Lai būna po saule ant žemės daug gausiau laimingų šeimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.